O firmie

Firma

Zanim w 2007r. założyliśmy spółkę deweloperską Verodom Bambot i Wspólnicy Sp. J. , działaliśmy na rynku związanym z produkcją materiałów budowlanych – głównie ceramiki budowlanej oraz produktów z keramzytobetonu. Bogate doświadczenie oraz kontakty z firmami działającymi na rynku nieruchomości i w branży budowlanej pozwoliły nam nabyć szeroką wiedzę w obszarze nieruchomości. Mając na uwadze dalszy rozwój naszej firmy, podjęliśmy się rozpoczęcia przedsięwzięcia deweloperskiego w podwarszawskim Radzyminie.

Naszym celem było stworzenie osiedla o dobrym standardzie w najlepszej cenie. Dziś, to właśnie wcześniejsze relacje biznesowe i doskonała znajomość rynku, pozwalają nam spełniać Państwa marzenia o funkcjonalnym i pięknym wnętrzu przy niewygórowanej cenie. Kilkadziesiąt lat na rynku deweloperskim nauczyło nas także świadomości ekologicznej i dbałości o klienta na każdym etapie współpracy.

Decyzje biznesowe podejmujemy w rodzinnym gronie, w myśl zasad etyki, skupiając się na Państwa satysfakcji. Już od początkowego etapu możecie liczyć na nasze wsparcie: doradztwo pod kątem wyboru odpowiedniego mieszkania i sposobu finansowania, to nasz standard obsługi. Poza tym chętnie doradzamy w innych aspektach, np. sugerując optymalne rozwiązania wykończenia wnętrza.
Już teraz zapraszamy do kontaktu i poznania listy dostępnych mieszkań na osiedlu Akacjowa Aleja.

firma-rodzinna4