Realizacje – Osiedle Akacjowa Aleja Etap V

Opis projektu

Osiedle Akacjowa Aleja Etap V to:

  • lokalizacja w Centrum Radzymina przy ulicy Lecha Falandysza 10
  • cztery kondygnacje z usługami i garażem na parterze budynku
  • 54 nowe mieszkania – od kawalerek przez dwupokojowe do trzypokojowych
  • powierzchnie mieszkań od 27 m.kw. do 62 m.kw.
  • 9 nowych lokali usługowych dostępnych od ulicy Lecha Falandysza oraz od nowego ciągu pieszego
  • powierzchnie lokali usługowych od 44 m.kw. do 72 m.kw.
  • 4 oddzielne wejścia do budynku, każda klatka z własną windą cichobieżną
  • wysoka jakość powierzchni wspólnych w budynku
  • mieszkania o wysokości 2,76 m (standard apartamentowy)
  • ciepłe 3 szybowe okna na 5 komorowych profilach Veka
 

Budynek V etapu to nowoczesny 3 piętrowy budynek w kształcie litery C. W części wewnętrznej, nad garażem wielostanowiskowym znajdującym się na parterze budynku a mieszczącym 34 miejsca postojowe znajduje się zielone patio mające zapewnić mieszkańcom możliwość oddechu na tarasach oraz cieszyć oko otaczającą przestrzenią zieloną.

Duża ilość klatek i wind cichobieżnych ma zapewnić kameralny charakter budynku i niewielką ilość sąsiadów na piętrze. W zachodniej części działki znajdują się dodatkowe parkingi dla mieszkańców oraz zieleń. Od strony południowej czyli od ulicy Lecha Falandysza zlokalizowane zostały parkingi służące lokalom usługowym.

Wszystkie mieszkania wykończone zostały w podwyższonym standardzie deweloperskim obejmującym m. in. gniazda i włączniki elektryczne, parapety, malowanie mieszkań i wysokiej jakości gres na balkonach

Lokalizacja

Osiedle Akacjowa Aleja Etap V to budynek zlokalizowany w samym Centrum Radzymina pod adresem Lecha Falandysza 10. Sąsiedztwo ulic Al. Jana Pawła II, Władysława Reymonta oraz Strzelców Grodzieńskich sprawia, że inwestycja ma unikalne walory – z jednej strony w miarę spokojne położenie a z drugiej lokalizacja w centrum miasta co sprawia, że infrastruktura miejska w postaci banków, komunikacji autobusowej, sklepów, urzędów, poczty, obiektów sportowych, parków miejskich jest zlokalizowana w najbliższym sąsiedztwie. Bliska lokalizacja placówek edukacyjno-wychowawczych (przedszkola, szkoły) to niewątpliwy atut dla wszystkich rodziców – zarówno tych młodych jak i tych starszych. Dodatkową atrakcją może być również korzystne położenie szpitala i przychodni lekarskich. Od wschodu wykonany został pasaż pieszy z ławkami i drzewami tak aby zapewnić miejsce do relaksu i spędzania czasu w spokoju.