Realizacje – Akacjowa Aleja ETAP IV

Opis projektu

IV etap Osiedla Akacjowa Aleja był odpowiedzią na rosnące zainteresowanie naszymi inwestycjami na ul. Lecha Falandysza w Radzyminie. Mieszkania z trzech poprzednich etapów szybko znalazły swoich nabywców. Korzystają oni z komfortowej lokalizacji zapewniającej relatywnie szybki dojazd do stolicy oraz dostępu do terenów zielonych i rozwiniętej infrastruktury usługowej Radzymina. Najważniejsze są dla nas Państwa potrzeby, dlatego i w tym etapie naszego osiedla, zadbaliśmy o utrzymanie najwyższych standardów budowy oraz spójności z poprzednimi inwestycjami.

Etap IV budowy osiedla zaowocował budynkiem, znajdującym się pod adresem Lecha Falandysza 8 w Radzyminie. Chcąc zachować spójny koncept architektoniczny, nawiązaliśmy wyglądem do poprzednich realizacji. Trzykondygnacyjny budynek mieści 31 mieszkań dwu i trzypokojowych od 35 do 62 m. kw., a każde z nich było dostępne:

– z możliwością wykupienia miejsca garażowego,

– z balkonem, tarasem lub tarasem z ogrodem,

– w podwyższonym standardzie deweloperskim.

Parking dla samochodów mieszkańców umiejscowiliśmy głównie na parterze budynku, w tylnej części budynku, w sąsiedztwie wind cichobieżnych, tak aby zapewnić Państwu wygodę niezależnie od warunków atmosferycznych. Na parterze znajdują się również lokale użytkowe tak, aby każdy mieszkaniec mógł szybko i sprawnie zrealizować bieżące potrzeby.

Budynek z IV etapu posiada trzy klatki schodowe, każda wyposażona w windę samobieżną. Chcąc kompleksowo spełnić Państwa oczekiwania i ułatwić proces aranżacji, wszystkie mieszkania są dostępne w podwyższonym standardzie deweloperskim. Nowoczesne wykończenia i przemyślany rozkład wpływa na wyższy komfort użytkowania.

Mieszkania z IV etapu inwestycji zostały już sprzedane.

Lokalizacja

Czwarty Etap Osiedla mieszkaniowego Akacjowa Aleja w Radzyminie został wybudowany na ul. Lecha Falandysza, pod numerem 8. Jadąc od ulicy Al. Jana Pawła II w kierunku ulicy Reymonta, ok. 100 metrów od marketu Tesco. Budynek jest budynkiem narożnym i został wybudowany w kształcie litery „L”, zakręcając w kierunku nowej ulicy odchodzącej od ul. Falandysza, którą to ulicę roboczo nazwaliśmy „ul. Projektowaną”.